top of page

Shared Interests Group

公開·134 位會員
Lokawra Shiopa
Lokawra Shiopa

Dzwonki: nowe spojrzenie na muzykę

Dzwonki, z pozoru zwykłe dźwięki powiadomień, kryją w sobie nowe spojrzenie na muzykę, gdzie każdy dzwonek jest melodią wyrażającą osobowość, powitaniem połączeń i jest głosem emocji.

Dźwięk dzwonka - Melodia wyrażająca osobowość:

Wybór dzwonka to sposób na podkreślenie siebie i wyrażenie swojej wyjątkowej osobowości muzycznej. Lubisz emocje, zabawę czy delikatne, melodyjne melodie? dzwonki na telefon za darmo Twojego telefonu jest pierwszym przedstawieniem Cię innym, wyrażającym Twój styl i duszę.

Pozdrowienia dla połączeń:

Każdy dzwonek sygnalizuje połączenie przychodzące, nową wiadomość i powitanie w nadchodzących połączeniach. Przynosi radość i podekscytowanie, wzbudzając oczekiwania na znaczące rozmowy i szczere dzielenie się.

Głos emocji:

Dzwonki mogą być głosem Twoich emocji, wyrażając Twój nastrój w danym momencie. Możesz wybrać wesołą, żywą muzykę, gdy czujesz się podekscytowany, lub delikatne, głębokie melodie, gdy chcesz się zrelaksować. Dźwięk dzwonka jest jak wyznanie, pomagając Ci połączyć się z własnymi emocjami i dzielić się nimi z otaczającymi Cię osobami.

Nowe spojrzenie na muzykę:

Dzwonki to nie tylko dźwięki powiadomień, ale także nowe spojrzenie na muzykę, gdzie każdy dzwonek to tekst, melodia niosąca ze sobą przesłanie. Dzwonki sprawiają, że życie staje się bardziej żywe, dzięki czemu możesz wyrazić siebie, nawiązać kontakt z ludźmi i podzielić się swoimi emocjami.

關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

會員

 • arthurtzengcuhkirs
 • Augustus Cuthbert
  Augustus Cuthbert
 • Anjali Kukade
  Anjali Kukade
 • Nguyen Nguyen
  Nguyen Nguyen
 • Sem Werf
  Sem Werf
bottom of page